Palmy wielkanocne w Wydminach.

Tradycyjnie w Niedzielę Palmową Gminny Ośrodek Kultury w Wydminach zorganizował konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną w gminie Wydminy. W tym roku do konkursu zgłoszono 12 palm. Piękne palmy wykonali: Niepubliczne Przedszkole „Słoneczna Kraina”, Sołectwo i Koło Gospodyń Wiejskich Sucholaski, Koło Gospodyń Wiejskich Siemionki, Sołectwo Siedliska, Sołectwo i Koło Gospodyń Wiejskich Gawliki Wielkie, Koło Gospodyń Wiejskich Wydminy, Koło nr 3 Polskiego Związku Emerytów i Rencistów Wydminy, Sołectwo Wydminy, Dom Pomocy Społecznej w Wydminach, Grupa sześciolatków ZSO Wydminy, Sołectwo i Koło Gospodyń Wiejskich Mazuchówka oraz Pracownia Tkactwa i Plastyki Obrzędowej w Mazuchówce.

Najpierw wykonawcy palm zaprezentowali swe dzieła na mszy św., a następnie udaliśmy się do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie przedstawiciele władz gminy Wydminy wręczyli nagrody i dyplomy. Tak jak w ubiegłych latach organizatorzy odstąpili od konkursowego oceniania palm, gdyż wszystkie palmy zasługiwały na nagrody i wykonawców nagrodzono czekami towarowymi.

Podczas kiermaszu świątecznego można było zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne, spróbować wyśmienitych świątecznych wypieków oraz zaopatrzyć się w wędliny na świąteczny stół.

Na fotorelację  zapraszamy do fotogalerii.